Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen

Dé jachthaven van Amsterdam
Durgerdammerdijk 116A. Havenmeester
 06 5162 8873, marifoon #31.

2019

Uitslag LemsterAken ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 1 ZA 1 - De Jager
Erik Hermans, LemsterAken
6,0 1 1 (5) 1 1 2
2 163 Maasvogel
Erik Pluimers, LemsterAken
8,0 2 (7) 1 2 2 1
3 180 Grote
Sacha Emmerik, LemsterAken
17,0 3 2 3 4 (5) 5
4 60 Kaatje
Thom Dijksman, LemsterAken
18,0 (7) 3 6 3 3 3
5 193 Papegaai
Alfred Tulp, LemsterAken
19,0 (dns) 4 2 5 4 4
6 161 IJsvogel
Sander den Hartog, LemsterAken
27,0 6 5 4 6 (7) 6
7 208 Fleanende Ingel
Enno Romkema, LemsterAken
30,0 4 6 (7) 7 6 7
8 201 UQ32/Olle Grieze
Frits Strating, LemsterAken
45,0 5 (dns) dns dns dns dns
9 179 Brut
Tom van Rijn, LemsterAken
50,0 (dns) dns dns dns dns dns

 

Uitslag ORC2 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ORC2 7604 FunX
Bob Jansen, X-362 sport
9.0 1 2 1 (3) 1 2 1 1
2 ORC2 GBR 362 X-362 Sport
Michiel Dorsman, X-362 Sport
12.0 (4) 1 3 1 2 1 2 2
3 ORC2 3970 The Fox
Victor Lendering, X-412
27.5 (8) 5 5 4 4 3 3 3
4 ORC2 8519 Marlene
Michiel Van der Kwast, Sun Fast 37
35.5 5 4 (dns) dns 3 6 4 3
5 ORC2 90 SiX-Pack
Marcel Kruger, X-35
36.0 6 6 4 (dns) 6 4 5 5
6 ORC2 1 Mango
Ruud Kapteijn, IMX38
42.0 3 3 (dns) dns 5 5 6 dns
7 ORC2 34983 DECATUR
Gebroeders De Zeeuw, Archambault A35
46.0 2 (dns) 2 2 dns dns dns dns
8 ORC2 9035 Sunshine
ronald giethoorn, Salona 35
63.0 (dns) dns dns dns 7 dnf dns 6
9 ORC1 7983 XoGood
Erwin Goede, X-43
67.0 7 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc

 

Uitslag ORC3 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ORC3 8927 Alligator for ever
Edwin de Koning, JPK 960
9.0 2 1 1 1 1 2 1 (3)
2 ORC3 7251 WHITE HAWK
Sybout Hiemstra, First 31.7x1.48
16.0 3 3 3 2 3 1 (4) 1
3 ORC3 4994 Numero Uno
Rob Schutte, GRAND SOLEIL 34.1
26.0 1 (dns) 2 dns 2 3 3 4
4 ORC3 7296 Lalli
Kai St´┐Żbane, ELAN 320 S MODIF.
29.0 6 2 5 3 (7) 6 5 2
5 ORC3 8493 Coppelia
Sebastiaan Van vliet, Jeaneau Rush 32
34.0 (7) 5 4 4 4 5 7 5
6 ORC3 5415 Zoeff
Eric jan de Boer, F & F 65 STD
41.0 5 7 (dns) dns 5 4 2 7
7 ORC3 6791 DickeBank
Wolfgang Doczyck, VICTOIRE 1200
52.0 8 6 (dns) dns 8 7 6 6
8 ORC2 NED 7608 Basta!
Henri Grootkarzijn, ORC2
58.0 4 4 (dnf) dns 6 dnc dnc dnc
9 ORC3 1360 Jabbadabbadoe
ZV Het Y, ORC3
77.0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
9 ORC3 8789 Kolibri 6.5
Pim Van den Brink, Kolibri 6.5
77.0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

 

Uitslag Etchells

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 902 Masquerade
MQ van Apeldoorn, Etchells
7,5 2 1 2 2
2 1068 El Toro
Mark Leek, Etchells
9,0 1 dnf 1 1
3 962 Ragtime
Jos van Vliet, Etchells
12,5 2 2 4 4
4 1172 Icing on the Cake
Jaap Maarse, Etchells
18,0 4 dnf 5 3
5 987 Bedrock
Sjoerd-Ynte Faber, Etchells
20,0 5 dnf 3 dns

 

Uitslag 1/4tonklas ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 7756 furie
ben Hoefsloot, Sprinta
7,0 1 1 1 1 1 1 1 (2)
2 3247 Second Wave
Bart Snel, ROBBER 3E
14,0 3 (4) 2 2 2 2 2 1
3 8430 Endeavour
Ruud Westerbeek, -
24,0 (6) 3 4 3 4 4 3 3
4 2696 SPOOM
Leo Loman, Waarschip 1/4 x1.5
29,0 2 5 3 4 3 3 (dns) dns
5 8559 Mantissa
Karim Kat, 1/4tonklas
41,0 4 (dns) dns dns 6 5 4 4
6 5328 Black Pearl
Hylke Steensma, Extra Paulette
48,0 5 2 (dns) dns 5 dns dns dns
7 1234 Blue Ocean
Femke Braaksma, Oceaan 25 *1.35
53,0 (dns) 6 dns dns dns 6 5 dns
8 8946 Wolk
Steven Stoffers, Mallard Start 7
63,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

 

 
2018

Lemsteraken uitslagen 2018

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
7,0 2 1 (4) 1 3
2 163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
7,0 (3) 2 1 2 2
3 172 Erik Hermans, Lemsteraken
ZA 1 – De Jager
9,0 1 5 2 (6) 1
4 210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
19,0 7 4 3 (dnf) 5
5 180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
21,0 4 (11) 8 5 4
6 196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
22,0 5 3 5 (dnf) 9
7 179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
26,0 9 (10) 7 3 7
8 60 Thom Dijksman, Lemsteraken
Kaatje
26,0 6 6 6 (dnf) 8
9 161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
27,0 (10) 8 9 4 6
10 201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
39,0 8 9 (dns) dnf 10
11 204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
42,0 11 7 (dns) dnf dns
 
2017

Uitslag Lemsteraken ORC Triple Number  
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 172 ErikHermans, Lemsteraken
ZA 1 – De Jager
7,0 1 1 (3) 3 2
2 102 TomvanRijn, Lemsteraken
Rozemarijn
11,0 4 (5) 5 1 1
3 210 GerritVerwelius, Lemsteraken
Warber
12,0 3 2 1 6 (dnf)
4 163 ErikPluimers, Lemsteraken
Maasvogel
12,0 2 (4) 4 2 4
5 91 Ruud van Hilst, Lemsteraken
Wadwaai
12,0 (7) 3 2 4 3
6 180 SachaEmmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
22,0 (6) 6 6 5 5
7 60 ThomDijksman, Lemsteraken
Kaatje
25,0 5 (7) 7 7 6

 

Uitslag ORC-1 ORC Triple Number    zondag telt 2x race 4+5

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 101 Jeroen Koninkx, Varianta 37
SailSelect
6,0 2 (5) 2 1 1
2 8037 Ronald Lettenmeijer, X-34
Moshulu
10,0 1 1 (6) 4 4
3 90 Marcel Kruger, X-35
SIXpack
10,0 5 (6) 1 2 2
4 6249 Charles Boucher, Banner 41
RAGAZZI
17,0 4 7 (dsq) 3 3
5 7854 Joop van Rijn, Sun Fast 36
Quinto
17,0 3 4 3 (7) 7
6 8519 Michel van der Kwast, Sun Fast 37
Marlene
17,0 (6) 3 4 5 5
7 7300 Stefan ’t Hart, First 40.7×1.90
Sirena
19,0 (7) 2 5 6 6
8 8730 René Klaassen, Dufour 425 GL
Mare
31,0 (8) 8 7 8 8

 

Uitslag ORC-2 ORC Triple Number      zondag telt 2x  race 4+5

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
SCHEURIJZER
6,0 1 1 (2) 2 2
2 NED 3537 Harris Visser, Waarschip 1010×1.9
Black Magic Woman
8,0 (5) 2 4 1 1
3 NED 8708 Floris Cornelissen, FRIENDSHIP 28
Fram
16,0 2 5 3 (6) 6
4 NED 1 Thomas Slump, J-70 ORC 8432
J Force One
17,0 3 4 1 (dns) dns
5 NED 8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
17,0 4 3 (5) 5 5
6 GBR 3733 Hans Buitelaar, Limbo 9.9 mod.
Resume
18,0 (6) 6 6 3 3
7 NED 4892 Siebe Schootstra, F & F 95 STD
Flecha
26,0 (dns) dns dns 4 4
8 NED 8441 Frank van Koten, Brise de Mer 34
Feniks
32,0 (dns) dns dns 7 7

 

Uitslag J-80

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd       zondag telt 2x race 4+5

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 708 Roel &Torsten Nullmeier, J-80
Joyride
4,0 1 (2) 1 1 1
2 1256 Bart de Rooij, J-80
Jive
10,0 (3) 1 3 3 3
3 1134 Stephan van Denderen, J-80
Jolokia
10,0 2 (ret) 4 2 2
4 8931 S. Ribberink, J-80
Sjees
15,0 (5) 5 2 4 4
5 631 Gebr. Raadsheer, J-80
Jetzt ggehts los
20,0 (6) 4 6 5 5
6 7916 Theun van Halewijn, J-80
JAWS
21,0 4 3 5 (dns) dns
7 1540 Bernard Holsboer, J-80
Juul
36,0 (dns) dns dns dns dns
7 1137 Nick Elsink, J-80
J’Zuster
36,0 (dns) dns dns dns dns

 

Uitslag FF65

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd   zondag telt 2x  race 4+5

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 5033 Ed Brand, FF65
Fianchetto
4,0 (2) 1 1 1 1
2 29 Kees Meeuwissen, FF65
Sjeekie
10,0 1 (3) 3 3 3
3 5578 Marc Pessel, FF65
Leff
10,0 (5) 4 2 2 2
4 18 Erwin de Kleijn, FF65
Off-Duty
16,0 3 2 5 (dns) dns
5 65 Maurijn Ode, FF65
Fast Forward
16,0 4 (5) 4 4 4

 

Uitslag 1/4-ton-orc ORC Triple Number      zondag telt 2x race 4+5

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 2420 Jos Kroon, Zeeton * 1.55
LARISA
4,0 (1) 1 1 1 1
2 7756 Ben Hoefsloot, Sprinta
Furie
8,0 (2) 2 2 2 2
3 3247 Bart Snel, ROBBER 3E
SECOND WAVE
13,0 3 3 3 (4) 4
4 2696 Leo Loman, Waarschip 1/4 x1.5
SPOOM
14,0 (4) 4 4 3 3
5 8864 Andre Vink, Elvstrom 1/4 ton
Chiquitina
23,0 7 6 (8) 5 5
6 2609 Jan de Boer, GK 24 * 1.52
Racykaltrant
26,5 6 5 5 (dns) dns
7 5328 Hylke Steensma, Extra Paulette
Black Pearl
28,5 5 8 5 (ret) ret
8 8529 Xander Bianchi, FIRST 27
Fair Wind
32,0 8 7 7 (ret) ret
9 8585 Jankorf Gerssen, Waarschip 725
Hunter
40,0 (dns) dns dns dns dns
 
2016

Uitslagen ORC 1

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 3970 V.,Lendering, X-412
THE FOX
9,0 1 2 1 5
2 8037 R.M. Lettenmeijer, X-34
Moshulu
9,0 3 1 3 2
3 7930 M.M. Kruger, X-35
SIXpack
12,0 5 4 2 1
4 7006 Menno Koen, J-109
Maatskip J
14,0 4 3 4 3
5 6249 Ch.J.,Boucher, Banner 41
RAGAZZI
16,0 2 5 5 4
6 7802 J. Matser, Dehler 36 SQ
Bubbels
26,0 6 8 6 6
7 7300 S. ’t Hart, First 40.7×1.90
Sirena
29,0 8 6 7 8
8 8150 F. Andela, Salona 37
Sea’s Out
34,0 7 7 8 ret
9 9222 A.M. van Weeren, J-109
ctrl-j
43,0 dns dns dns 7
10 8328 M. van Zwienen, Elan 350
Wendelin
48,0 dns dns dns dns
10 3844 J.B.,Arts, Sigma 38 OOD
TINTAMARRE
48,0 dns dns dns

dns

 

Uitslagen ORC 2

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 25 J. Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
4,0 1 1 1 1
2 7854 J.L. van Rijn, Sun Fast 36
Quinto
9,0 2 2 3 2
3 8658 Rob van de Akker, KELT 8 m.
Kyan
13,0 4 3 2 4
4 8708 Floris Cornelissen, FRIENDSHIP 28
Fram
16,0 5 4 4 3
5 8519 M. van der Kwast, Sun Fast 37
Team ADOBE
21,0 6 5 5 5
6 4985 S.,van den Broek, Rush Royaal
AVALON
28,0 3 6 6 dns
7 7516 C.G.M. Berendsen, Shamrock 30
Morning Cloud
30,0 7 8 9 6
8 8441 F. van Koten, Brise de Mer 34
Feniks
31,0 8 9 7 7
9 8729 R. Kemps, Compromis 888 Clas
Comodo
37,0 9 7 8 dns
10 8163 H. Witvoet, First 31.7
Secondo
47,0 dns dns dns 8
11 6624 L.,van Raam, Elan 333
TRI-EAU
52,0 dns dns dns dns
11 8537 M. Verstraeten, Winner 900
Let it Be
52,0 dns dns dns dns

 

Uitslagen FF65

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 27 D. Biesheuvel, FF-65
FF-Anders
7,0 1 2 3 1
2 29 K. Meeuwissen, FF-65
Sjeekie
7,0 3 1 1 2
3 65 M. Ode, F & F 65 STD
Fast Forward
11,0 2 3 2 4
4 18 Erwin de Kleijn, FF-65
Off-Duty
15,0 4 4 4 3

X-79

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 6943 S. van Wayenburg, X-79
Blue Box
6,0 2 1 2 1
2 8748 Jong de, X-79 OD
Jojo
9,0 1 2 3 3
3 5594 Jeroen Nuesink, X-79
Climax
12,0 3 3 1 dns
4 390 Bart Hermelink, X-79
sixstijn
17,0 dns dns dns 2

1/4-tonners

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2406 C. Vos, Waarschip 1/4 *1,2
houtNsteen
7,0 2 1 1 3
2 3247 G.J.,Snel, ROBBER 3E
Second Wave
8,0 1 3 2 2
3 2684 C.,Baas, Sprinta Sport
IMPULSE
13,0 4 4 4 1
4 2420 Jos Kroon, Zeeton * 1.55
Larissa
17,0 7 2 3 5
5 2696 L.C.,Loman, Waarschip 1/4 x1.5
SPOOM
20,0 3 6 7 4
6 2810 R. Sepers, Starbuck
Coolkid
22,0 5 5 5 7
7 8558 Robbert Dieperink, Foxhound 24
Yellow Fox
25,0 6 7 6 6
8 8529 Xander Bianchi, FIRST 27
Fair Wind
34,0 8 8 8 dns
9 8585 Jankorf Gerssen, Waarschip 725
Hunter
40,0 dns dns dns dns
 
2015

Uitslagen ORC 1

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 6249 Ch.J.,Boucher, Banner 41
RAGAZZI
5,0 2 1 (4) 1 1
2 8037 R.M. Lettenmeijer, X-34
Moshulu
9,0 3 2 (7) 2 2
3 101 J.P.M.,Koninkx, Varianta 37
SailSelect
10,0 1 (4) 3 3 3
4 7802 J. Matser, Dehler 36 SQ
Bubbels
17,0 4 (6) 5 4 4
5 8150 F. Andela, Salona 37
Sea’s Out
18,0 5 3 (8) 5 5
6 117 Alex Klaver, X-35 OD
Nothing Box
20,0 7 (8) 1 6 6
7 9880 W. Stam, IMX-38
Excession
27,0 (8) 5 6 8 8
8 90 M.M. Kruger, X-35
SIXpack
27,0 6 7 (9) 7 7
9 7833 E. Ooteman, Hanse 430
Julia
37,0 9 (dns) 2 ret dns
10 8328 M. van Zwienen, Elan 350
Wendelin
37,0 (10) 9 10 9 9
11 3844 J.B.,Arts, Sigma 38 OOD
TINTAMARRE
52,0 (dns) dns dns dns dns
11 9222 M. van der List, J-109
ctrl-j
52,0 (dns) dns dns dns dns

ORC2
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 7854 J.L. van Rijn, Sun Fast 36
Quinto
6,0 2 2 (4) 1 1
2 25 J. Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
6,0 (10) 1 1 2 2
3 7251 S.,Hiemstra, First 31.7×1.48
White Hawk
13,0 1 4 (6) 4 4
4 8320 M. de Boer, Dehler 29
Dehlemma
19,0 (11) 3 10 3 3
5 7209 J.G.,Boeve, Sun fast 35
Knots
20,0 5 (8) 3 6 6
6 8539 Michiel van der Stelt, Fareast 26
Deep
21,0 4 (13) 7 5 5
7 4985 S.,van den Broek, Rush Royaal
AVALON
22,0 (7) 6 2 7 7
8 8519 M. van der Kwast, Sun Fast 37
Team ADOBE
24,0 3 (dns) 5 8 8
9 4892 S. Schootstra, F & F 95 STD
Flecha
37,0 12 5 (13) 10 10
10 3995 J.D. Peerdeman, 8M one design
Pebbles
40,0 9 (14) 9 11 11
11 8441 F. van Koten, Brise de Mer 34
Feniks
41,0 (15) 11 12 9 9
12 3537 H.J.M. Visser, Waarschip 1010×1.9
Black Magic Woman
45,0 6 7 14 (dns) dns
13 8155 W. Westland, Dufour 34
Grand Cru
46,0 8 12 8 (dns) dns
14 8633 J. Borgdorff, First 30
MasQueNada
51,0 13 9 11 (dns) dns
15 7516 C.G.M. Berendsen, Shamrock 30
Morning Cloud
57,0 14 10 15 (dns) dns
16 6624 L.,van Raam, Elan 333
TRI-EAU
72,0 (dns) dns dns dns dns
16 6958 E. Norg, Dehler Optima 101
Gemene deler
72,0 (ret) ret ret ret ret

 
2014

Uitslag ORC1 ORC Triple Number

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 8037 R.M. Lettenmeijer, X-34
Moshulu
6,0 (3) 2 2 1 1
2 NED 3970 V.,Lendering, X-412
THE FOX
11,0 1 1 1 (8) 8
3 NED 7655 M.Koenen, Sun Fast 36×1.95
Biscaya
12,0 (5) 3 3 3 3
4 NED 3844 J.B.,Arts, Sigma 38 OOD
TINTAMARRE
16,0 (4) 4 4 4 4
5 NED 90 W. Eipe, X-35
SIXpack
23,0 2 5 5 (ret) ret
6 MLT 2222 A.M. van Weeren, J-109
ctrl-j
25,0 6 6 6 (7) 7
7 NED 8150 F. Andela, Salona 37
Sea’s Out
26,0 (dns) dns dns 2 2
8 NED 8328 M. van Zwienen, Elan 350
Wendelin
32,0 (dns) dns dns 5 5
9 NED 7802 J. Matser, Dehler 36 SQ
Bubbels
34,0 (dns) dns dns 6 6
10 GRB 9410 W.O. Verhaar, J.O.D. 35
Gotcha2
44,0 (dns) dns dns dns dns

Uitslag ORC2 ORC Triple Number
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 7854 J.L. van Rijn, Sun Fast 36
Quinto
4,0 (1) 1 1 1 1
2 GBR 7872 M. van der Kwas, Sun Fast 37
Marlene
9,0 (4) 2 3 2 2
3 NED 8320 M. de Boer, Dehler 29
Dehlemma
14,0 (5) 4 2 4 4
4 NED 6624 L.,van Raam, Elan 333
TRI-EAU
14,0 3 (7) 5 3 3
5 NED 3995 Jan Peerdeman, 8 MOD
Pebbles
20,0 2 6 (8) 6 6
6 NED 5364 A.J.,Hidding, Duetta 94
CON FUOCO
23,0 6 3 6 (8) 8
7 NED 3537 H.J.M. Visser, Waarschip 1010×1.9
Black Magic Woman
27,0 7 5 4 (ret) ret
8 GBR 3733 J.W. Buitelaar, Limbo 9.9 mod.
Resume
29,0 (8) 8 7 7 7
9 NED 7036 S.T. Pals, Sun Fast 36
CHOUETTE
32,0 (dns) dns dns 5 5
10 NED 7912 G.H. Janssen, Comfortina 35
Svea
40,0 (dns) dns dns 9 9

Uitslag J-80
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 7916 Bernard Holsboer, J-80
Juul
6,0 1 (2) 1 2 2
2 8316 Nick Elsink, J-80
J’ZUS
7,0 (ocs) 3 2 1 1
3 708 Torsten&Roel Wever, J-80
Joyride
9,0 2 1 (3) 3 3
4 938 Dennis de Vlaam, J-80
Gamechanger
17,0 3 4 4 (6) 6
5 47 Ed Monchen, J-80
JJ
17,0 4 (5) 5 4 4
6 856 Bram Adema, J-80
Njord
26,0 (dns) dns dns 5 5
7 319 Nik Smit, J-80
Quick & Dirty
32,0 (dns) dns dns dns dns

 

 

 
Links naar oorspronkelijke uitslagenpagina's

Let op: de links in de onderstaande tabel verwijzen naar de oorspronkelijke pagina's met uitslagen. Deze links zijn niet allemaal meer courant.

2019 Aken ORC2 ORC-3 Etchell 1/4 Ton
2018 Aken ORC2 ORC-3
2017 Aken ORC-1 ORC2 ORC-3 ORC-4 Etchell
2016 Aken ORC-1 ORC2 ORC-3 ORC-4 FF65 Sport Boten
2015 Aken ORC-1 ORC2 ORC-3 ORC-4 FF65 Sport Boten
2014 Aken ORC-1 ORC2 ORC-3 ORC-4 FF65 Sport Boten